Komarów-Osada: Przeżyli z sobą tyle lat... Świętowali złote gody

  • 29.09.2018, 15:00 (aktualizacja 30.09.2018, 06:47)
  • ak
Komarów-Osada: Przeżyli z sobą tyle lat... Świętowali złote gody Fot. UG Komarów-Osada
Minęło pół wieku od momentu, gdy stawali na ślubnym kobiercu. Do dzisiaj są wciąż razem. W zeszłym tygodniu czternaście małżeństw z gminy Komarów-Osada obchodziło uroczyście jubileusz złotych godów.

Imprezę z tej okazji dla dostojnych jubilatów zorganizowała gmina. Uroczystość odbyła się w Samorządowym Ośrodku Kultury z udziałem bohaterów złotych godów, ich najbliższych, a także przedstawicieli władz samorządowych. Przyznane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczali wójt Wiesława Sieńkowska, sekretarz gminy Stanisław Siek oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Anna Siek.

Złote gody obchodzili: Janina i Czesław Bielewiczowie, Irena i Józef Bełzowie, Janina i Stanisław Biszczanowie, Alina i Ryszard Chmielowie, Helena i Jan Czuwarowie, Teodozja i Edward Emerle, Regina i Mieczysław Gałkowie, Elżbieta i Stanisław Gmitruk Vel Dmitruk, Maria i Zenon Górscy, Łucja i Stanisław Grądzowie, Maria i Lucjan Kowalscy, Helena i Ryszard Krzyżanowscy, Eugenia i Albin Pysiewiczowie oraz Marianna i Czesław Saczkowie.

Uroczystość uświetnił zespół taneczny ze Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie oraz Zespół Wokalny „Legenda” działający przy SOK w Komarowie-Osadzie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe