Józefów: Unia daje pieniądze. Jak je wziąć?

  • 28.09.2018, 07:06
  • ak
Józefów: Unia daje pieniądze. Jak je wziąć? Fot. pixabay.com
Jaka jest szansa na pozyskanie unijnej dotacji? Odpowiedź na to pytanie poznają ci, którzy jutro (sobota, 29 września) skorzystają z porad ekspertów w Józefowie.

Specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie odwiedzą Józefów w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Na mieszkańców gminy mają czekać w godz. 12-14.30 w pawilonie geoturystycznym.

Podpowiedzą, gdzie szukać możliwości dofinansowania, a także jak później rozliczać dotacje. Podczas konsultacji będzie można także otrzymać publikacje, dotyczące funduszy europejskich.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe