Józefów: ŚDS działa już 20 lat

  • 29.09.2018, 06:31
  • ak
Józefów: ŚDS działa już 20 lat Fot. UMiG Józefów
Środowiskowy Dom Samopomocy w Józefowie działa już od 20 lat. Z okazji okrągłego jubileuszu w placówce zorganizowano huczną imprezę.

W obchodach rocznicy istnienia placówki wzięli udział jej podopieczni i pracownicy, ale też wielu zaproszonych gości. Do Józefowa przybyła m.in. Agnieszka Skubis Rafalska, wicedyrektor Biura Wojewody i Wojciech Zbiegień, zastępca dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, a także pracownice zamojskiej delegatury LUW Iwona Komadowska i Marta Szmołda. Nie zabrakło też reprezentantów miejscowego samorządu z burmistrzem Romanem Dziurą na czele. Listy gratulacyjne dla ŚDS przekazali parlamentarzyści Agata Borowiec i Sławomir Zawiślak.

Dyrektor ŚDS w Józefowie Marzena Studnicka dziękowała swoim pracownikom za wieloletnią współpracę. Doceniła również zaangażowanie podopiecznych. – To obecność uczestników nadaje sens naszej pracy, skłania do głębszych refleksji nad życiem. Uwrażliwia, uszlachetnia i wzbogaca naszą osobowość. Sprawia, że nawet nikłe odruchy życia potwierdzają celowość podejmowanych działań. Bezinteresowność, a nade wszystko aktywność powoduje, że dzieła Waszych rąk, serc i umysłów są widoczne niemalże w każdym zakątku naszego domu – mówiła.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe