Dołhobyczów: Kto napisze bezbłędnie dyktando, dostanie pióro wójta

  • 28.09.2018, 06:00
  • par
Dołhobyczów: Kto napisze bezbłędnie dyktando, dostanie pióro wójta Fot. pixabay.com
Na 16 października w Przygranicznym Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie zaplanowano gminne dyktando. Jedną z nagród dla zwycięzców będzie wieczne pióro ufundowane przez wójta Grzegorza Drewnika.

Do gminnego dyktanda mogą przystąpić uczniowie szkół działających w gminie Dołhobyczów. Zostanie ono rozstrzygnięte w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych, a także uczniowie klas VII-VIII SP i klasy III gimnazjum.

Zapisy uczestników prowadzone będą do 9 października. Specjalny formularz zgłoszenia można pobrać ze stron internetowych: www.dolhobyczow.pl lub www.dolhobyczow.naszgok.pl. Wypełniony dokument można przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub dostarczyć do Przygranicznego Centrum Kultury i Rekreacji w Dołhobyczowie.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe