Gm. Zamość: Aż przyjemnie usiąść. Dzieci pokolorowały ławki

  • 23.09.2018, 07:18
  • ak
Gm. Zamość: Aż przyjemnie usiąść. Dzieci pokolorowały ławki GOK Wysokie
Niby nic wielkiego: farby, pędzle i trochę kolorowych wzorków. A jednak ławki przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem (gm. Zamość) dzięki dziecięcej wyobraźni zmieniły się nie do poznania i wyglądają teraz bardzo atrakcyjnie.

W akcji  „Malowany świat w GOK-u” wzięli udział najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Wysokiem. Maluchy z pasją malowały drewniane ławki stojące przed budynkiem ośrodka. Na surowych drewnianych deskach powstały tęczowe kolorowe kółka i mnóstwo innych kształtów. 

Dla dzieci przygotowano też inne atrakcje, m.in. zabawy z chustą animacyjną, kółkami hola-hop, kręglami i mydlanymi bańkami. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. 

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe