Zamość: II Powojenny Bal Oficerski już niebawem!

  • 16.09.2018, 11:11
  • bw
Zamość: II Powojenny Bal Oficerski już niebawem!
Już 22 września odbędzie się II Powojenny Ball Oficerski. Impreza będzie okazją do wsparcia budowy pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamościu.
Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk zaprasza na II Powojenny Bal Oficerski, który odbędzie się już 22 września o godz. 19:00 w Klubie Batalionowym.
Warto się pośpieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. 
 
Bilety są w cenie 149 zł/os do nabycia w Zamojskim Domu Kultury (ul. Partyzantów 13) oraz Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej (Rynek Wielki 13).
 
Pieniądze zebrane z balu zostaną przekazane na ostatni etap prac związanych z budową pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego, który 4 listopada stanie przed siedzibą zamojskich Koszar. 
bw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe