Biłgoraj: Konferencja naukowa o walce z grypą wśród osób starszych

  • 16.09.2018, 02:45
  • bw
Biłgoraj: Konferencja naukowa o walce z grypą wśród osób starszych
Jak walczyć z grypą? Czy warto się zaszczepić? Na te pytania postara się odpowiedzieć konferencja naukowa o profilaktyce grypy wśród osób starszych, która odbędzie się w Biłgorajskim Centrum Kultury.

Burmistrz Miasta Biłgoraj, Praktyka Lekarska Konsylium oraz Przychodnia Lekarska "Twój Lekarz" zapraszają na konferencję poświęconą profilaktyce grypy u mieszkańców Miasta Biłgoraj w wieku 60 lat i więcej.

Konferencja odbędzie się we środę 19 września 2018 r. w Biłgorajskim Centrum Kultury (ul. T. Kościuszki 16) o godz. 11:00. Podczas wydarzenia eksperci i lekarze zastanowią się nad profilaktyką grypy szczególnie wśród osób starszych. 

 

Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

bw

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe