Zamość: ''Jesień Teatralna'' już niebawem! (ZAPOWIEDŹ)

  • 15.09.2018, 11:57 (aktualizacja 15.09.2018 12:49)
  • bw
Zamość: ''Jesień Teatralna'' już niebawem! (ZAPOWIEDŹ)
To będzie wyjątkowe wydarzenie kulturalne rozpocznie się w 19 października w Zamojskim Domu Kultury. Podczas trwania Jesieni będziemy mogli obejrzeć spektakle znanych artystów wystawiane na deskach teatrów całej Polski.

Jesień Teatralna w Zamojskim Domu Kultury rozpocznie się 19 października spektaklem ''Rocky Babloa''. 

To autorski spektakl Jakuba Kasprzaka i Teatru Alatyr inspirowany filmem „Rocky” oraz biografią Sylvestra Stallone’a – obecnie gwiazdy i ikony Hollywoodu, kiedyś początkującego aktora dorabiającego jako bileter w kinie. Jego niskobudżetowy film bokserski, do którego scenariusz napisał w ciągu trzech dni, na 49. ceremonii wręczenia Oskarów dostał 10 nominacji i 3 statuetki. 

Następnie będziemy mogli obejrzeć spektakle: ''„Zakonnice odchodzą po cichu”  (24 października godz. 18.00), „Dziennik czeczeński Poliny Żerebcowej”  (27 października godz. 17.00), „Diabeł i tabliczka czekolady” (30 października godz. 18.00), „Chory z urojenia” (4 listopada godz. 19.00). 

Spektakle zostaną zrealizowane w ramach programu Teatr Polska finansowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegółowe informacje o programie Jesieni dostępne TUTAJ

bw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe