Sitaniec: Chóralnie na stulecie

  • 14.09.2018, 13:04
  • dc
Sitaniec: Chóralnie na stulecie Fot. GOK Gminy Zamość W kościele w Sitańcu obok lokalnego chóru "Sitanianie" wystąpi chór "Arion" ze świdnika
W najbliższą niedzielę (16 września) w kościele parafialnym pw. św. Bartłomieja w Sitańcu wystąpią dwa chóry. To jedna z imprez z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Msza z udziałem chórów rozpocznie się tradycyjnie o 12:00, a koncert ok. 13:00. W roli gospodarzy wystąpi miejscowy chór mieszany „Sitanianie”, który zaprosił do wspólnego koncertowania zaprzyjaźniony chór męski „Arion” ze Świdnika. Warto dodać, że „Sitanianie” również w tym roku obchodzą okrągły jubileusz 10-lecia działalności. Niedzielna suma sprawowana będzie również w intencji śpiewających jubilatów. 

dc
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe