Przyszła do Polski przez zieloną granicę i... wróciła na Ukrainę

  • 12.09.2018, 16:24
  • ak
Przyszła do Polski przez zieloną granicę i... wróciła na Ukrainę Fot. NOSG
Nie przekraczała granicy legalnym przejściem, bo niosła ze sobą kontrabandę. Ukrainkę wypatrzyli w rejonie Dołhobyczowa strażnicy graniczni.

Kobieta została zatrzymana w poniedziałek (10 września) w nocy. Pieszo wędrowała w głąb Polski. Szybko wyszło na jaw dlaczego ominęła legalne przejście graniczne. Nie dość, że nie miała dokumentów uprawniających do pobytu w naszym kraju, to jeszcze niosła kilkadziesiąt paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy.

Pogranicznicy natychmiast skonfiskowali nielegalny towar wart ponad 400 złotych. – Zatrzymana 52- letnia kobieta, po przeprowadzeniu wobec niej czynności administracyjnych, została przekazana stronie ukraińskiej – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży granicznej.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe