Gm. Hrubieszów: Bądźcie bezpieczni. Policjanci u dzieciaków w Obrowcu

  • 12.09.2018, 08:00
  • ak
Gm. Hrubieszów: Bądźcie bezpieczni. Policjanci u dzieciaków w Obrowcu Fot. KPP Hrubieszów
Dzieciaki ze Szkoły Podstawowej w Obrowcu (gm. Hrubieszów) spotkały się we wtorek (11 września) z policjantem, który opowiadał im o zasadach bezpiecznego korzystania z dróg.

Mundurowi przygotowali dla maluchów specjalną prelekcję. – Uświadamiali dzieci na temat zagrożeń, jakie mogą ich spotkać w drodze do i ze szkoły. Szczególną uwagę zwrócono m.in. na korzyści wynikające z noszenia elementów odblaskowych, zapinania pasów bezpieczeństwa oraz zasad bezpiecznego przechodzenia przez przejścia dla pieszych – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Dzieci uważnie słuchały, zadawały wiele pytań, ale też udowodniły, że sporo o bezpieczeństwie w ruchu drogowym wiedzą. Tę nietypową lekcję uatrakcyjniła obecność policyjnej maskotki - sierżanta Lwa.

 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe