Zamość: Działacze społeczni spotkają się z młodzieżą (ZAPOWIEDŹ)

  • 11.09.2018, 15:43 (aktualizacja 13.09.2018 04:37)
Zamość: Działacze społeczni spotkają się z młodzieżą (ZAPOWIEDŹ)
Są młodzi, kreatywni i zaangażowani. Teraz swój zapał i doświadczenie chcą przekazać dalej. Przedstawiciele Olimpiady "Zwolnieni z Teorii'' przyjadą do Zamościa. Działacze społeczni 24 września spotkają się z młodzieżą. by opowiedzieć o idei wyjątkowej olimpiady i zachęcić do zaangażowania społecznego.

"Zwolnieni z Teorii" to ogólnopolska olimpiada dla studentów i licealistów, w ramach której uczestnicy tworzą autorskie projekty społeczne, mające zmienić otoczenie na lepsze. W ramach corocznych edycji zdobywają praktyczne umiejętności nawiązywania partnerstwa, zarządzania oraz pracy w zespole.

Jednymi z uczestników tegorocznej edycji Olimpiady była trójka uczniów I LO w Zamościu: Barbara Ptak, Justyna Nadłonek i Dominik Dębiński.

Spotykali się z uczniami zamojskich liceów oraz organizowali kampanie społeczne, przypominając o wartości własnej pracy, walce z kompleksami i odkrywaniu pasji w życiu. 

Podczas finałowej gali 20 czerwca br. w Warszawie odebrali ''Złotego Wilka'' w kategorii'' Najlepszy projekt w temacie społeczność lokalna''.  Więcej można przeczytać TUTAJ

Teraz ich rówieśnicy, laureaci i finaliści olimpiady "Zwolnieni z Teorii" z całej Polski przyjadą do Zamościa.

Chodzi o to, by zachęcić młodych ludzi do zaangażowania i pokazać, że są osoby, które mogą im w tym pomóc - mówi Barbara Ptak, ambasadorka olimpiady w Zamościu.

Spotkanie otwarte odbędzie się w poniedziałek, 24 września w Zamojskim Domu Kultury. Rozpocznie się o godzinie 17:00.

Skierowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów, którzy chcą nauczyć się współpracy, zespołowego działania i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Podczas kilku paneli przewidziano m.in. przedstawienie idei Zwolnionych z Teorii, sesję pytań i odpowiedzi oraz część networkingową. 

Więcej o idei Zwolnionych z Teorii i współpracy młodych działaczy społecznych z całej Polski na poniższym klipie oraz w wydarzeniu na Fb:https://www.facebook.com/events/225624704969096/

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe