Łepak nie odpuścił

  • 11.09.2018, 13:43 (aktualizacja 11.09.2018 15:10)
  • tomt
Łepak nie odpuścił fot. tomt
Gdyby graczy Potoku Sitno i Włókniarza Frampol oceniać za cechy wolicjonalne, obie ekipy zasłużyłyby na trzy punkty. Pod względem piłkarskiej jakości było już zdecydowanie mizerniej. Ostatecznie szalę zwycięstwa w końcówce przechylili na swoją stronę gospodarze, zwyciężając 1:0 (0:0).

Przez początkowe dwa kwadranse oba zespoły skoncentrowały się na zajadłej walce, a na płynne akcje miejsca i czasu już nie było. Przyjezdni liczyli na wysokiego Damiana Swatowskiego, który wygrywał mnóstwo górnych piłek, oraz na doświadczenie Marka Pydy. Miejscowi za sprawą Daniela Pysia posyłali zaś długi diagonalne piłki w kierunku Tomasza Łepaka. Efektów choćby nawet podbramkowych jednak nie było. W końcówce tej części gier bliżsi szczęścia byli gospodarze. W 42 min Kamil Pyś został jednak ofiarnie zablokowany przez Piotra Myszaka, a po chwili Tomasz Łepak przymierzył z linii pola karnego tuż obok słupka. Po zmianie stron kalkulacje się skończyły. Najpierw kapitalne okazje stworzył sobie beniaminek. Łepak nie trafił jednak z kilku metrów, a kilkunastometrowy rajd Daniela pysia zakończył się na Karolu Saju.

 

Potok Sitno – Włókniarz Frampol 1:0 (0:0)

Bramka: Łepak 89.

Potok: Szopa – Kremer (60 Bilik), Drozdowski, Petz, Kisiel – Sienkiewicz (75 Seń), D. Pyś, Wodyk (67 Zerhan) – Łepak,  Dębicki (67 Kulas), K. Pyś.

Włókniarz: Saj – Myszak, R. Swatowski, Malec, Kawęcki – P. Branewski (65 Papierz), D. Swatowski, Alterman, Filipowicz, Kapica – Pyda.

Sędziował: Jarosław Jasina.

 

Więcej przeczytasz w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

tomt
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe