Zamość: Milion na rozwój PWSZ

  • 14.09.2018, 07:00
  • dc
Zamość: Milion na rozwój PWSZ Fot. pixabay.com
Dodatkowe bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, wizyty studyjne, spotkania z przedstawicielami pracodawców, certyfikowane szkolenia zawodowe i rozwój działalności Biura Karier i Praktyk Studenckich. Wszystko to zostanie zrealizowane w ramach programu, na który PWSZ pozyskała ponad milion zł z funduszy unijnych.

1 października zamojska PWSZ rozpoczyna realizację projektu pn. "Zintegrowany program poprawy jakości zarządzania uczelnią wyższą oraz wzmocnienia kompetencji i usług ukierunkowanych na poprawę aktywności zawodowej studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu".

W ramach tego projektu studenci kierunków takich jak bezpieczeństwo narodowe, filologia angielska, finanse i rachunkowość, logistyka, mechanika i budowa maszyn, pedagogika oraz turystyka i rekreacja będą mogli bezpłatnie wziąć udział w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego. Dzięki temu będą mogli potem starać się o uzyskanie certyfikatu językowego TOEIC. 

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

dc
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe