Tarnogród: Rowerkami do mety

  • 13.09.2018, 07:00
  • lew
Tarnogród: Rowerkami do mety
Kilkudziesięciu miłośników jednośladów wzięło udział w I Tarnogrodzkim Rajdzie Małych Rowerków. Najmłodsi nie mieli ukończonego roku i jechali z rodzicami.

Impreza odbyła się 2 września. Uczestnicy wyruszyli w trasę po godz. 15 z parkingu przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury. Grupę prowadził nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Tarnowski. Na trasie rajdu znalazły się miejsca pamięci narodowej, przez co samo wydarzenie wpisało się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na znajdującej się na boisku na Błoniu mecie pracownicy TOK-u przygotowywali dla strudzonych rajdowców kiełbaski na grillu. Po posiłku na małych rowerzystów czekała kolejna atrakcja, którą były gry i zabawy prowadzone przez animatorów z Rzeszowa.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe