Zamość: Kolejna ''Ulica poetycka'' rozpoczęta! (ZDJĘCIA)

  • 07.09.2018, 20:15 (aktualizacja 08.09.2018, 06:29)
  • bw, tekst: mk
Zamość: Kolejna ''Ulica poetycka'' rozpoczęta! (ZDJĘCIA) bw, mk
Dzisiaj (7 września) w Zamojskim Domu Kultury rozpoczęła się "Ulica poetycka".

Wydarzenie otworzył o godzinie 16:30 wernisaż Juliusza Erazma Bolka "Poezja liter", na który składały się przedstawienia wyrazów i liter tworzących artystyczne układy. Następnie odbyło się spotkanie autorskie ze znanymi twórcami: Andrzejem Stasiukiem, Krzysztofem Siwczukiem, Marcinem Sandeckim, Justyną Ciechowską, Anną Kamińską, Maciejem Topolskim, Tomaszem Wybranowskim.

Rozmowy przebiegały wokół esejów, felietonów, a przede wszystkim wierszy twórców. Głównym akcentem rozmów był Zamość i jego odniesienia w kulturze. To jeszcze nie koniec "Ulicy Poetyckiej", kolejne wydarzenia jeszcze przed nami 8 i 9 września.

Program kolejnych dni znajdziecie TUTAJ.

bw, tekst: mk

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe