Biłgoraj: Nauczyciele po awansie

  • 9.09.2018, 11:00
  • ak
Biłgoraj: Nauczyciele po awansie Fot. Starostwo Powiatowe w Biłgoraju
W poniedziałek (3 września) w pierwszym dniu nowego roku szkolnego dwoje nauczycieli szkół średnich prowadzonych przez powiat biłgorajski odebrało nominacje na wyższe stopnie awansu zawodowego.

Z pedagogami spotkał się starosta Kazimierz Paterak. Wręczając akty mianowania gratulował nauczycielom i dziękował za ciężką i odpowiedzialną pracę, samorozwój, zdobywanie nowej wiedzy i szukanie dróg jej przekazania uczniom.

– Kształtujecie i wychowujecie nowe pokolenie Polaków, którzy za kilka, kilkanaście lat przejma stery w naszej Małej Ojczyźnie, w Polsce, będą pracownikami, pracodawcami, będą odpowiadać za wielkie i ważne rzeczy oraz kreować teraźniejszość i przyszłość kraju. Wiem, że do swych obowiązków i zadań podchodzicie odpowiedzialnie, kompleksowo i sumiennie. Życzę, by to powołanie, ta szczególna służba przynosiła Wam satysfakcję, zadowolenie oraz odpowiednie i godne wynagrodzenie – mówił starosta.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe