MKS Padwa gra z PKP LHS. To sponsor strategiczny

  • 06.09.2018, 13:09
  • Materiał nadesłany
MKS Padwa gra z PKP LHS. To sponsor strategiczny Fot. Archiwum KT
Zamojska spółka kolejowa PKP LHS sp. z o.o. została sponsorem strategicznym MKS Padwa Zamość. Umowa obowiązuje od początku września br. Logotyp firmy będzie figurował na strojach meczowych drużyny występującej w pierwszej lidze szczypiornistów.

PKP LHS sp. z o.o. zarządza najdalej wysuniętą na zachód europejską szerokotorową linią kolejową. W swojej ofercie posiada usługę trakcyjną (zapewnienie przewozu kolejowego wraz
z obsługą) oraz dodatkowe usługi logistyczno - spedycyjne. Firma wchodzi w skład grupy PKP - zaliczającej się do największych kolei europejskich (źródło: Forbes). 

Zamojska firma posiada długoletnią tradycję wspierania rozmaitych inicjatyw sportowych. Jest nam niezmiernie miło, że władze spółki przekonały się do naszej wizji prowadzenia projektu sportowego i zdecydowały się na współpracę marketingową, która przyniesie korzyści obu stronom. To dla nas niezwykle ważny aspekt w budowaniu trwałych i przyjaznych relacji z naszymi Sponsorami. 

Drużyna seniorów MKS Padwa Zamość w rozpoczynającym się 22 września sezonie będzie występowała w pierwszej lidze szczypiornistów. Jest jedyną obecnie ekipą z Zamojszczyzny występującą na szczeblu centralnym regularnych rozgrywek w grach zespołowych.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe