Biłgoraj: Dzielnicowy był po służbie, ale poszukiwanego złapał

  • 06.09.2018, 10:42
  • ak
Biłgoraj: Dzielnicowy był po służbie, ale poszukiwanego złapał Fot. KPP Biłgoraj
34-latek miał do odsiadki 6 miesięcy pozbawienia wolności. Nie zamierzał jednak za kratkami się pojawić. Ale będzie musiał, bo wczoraj (środa, 5 września) namierzył go dzielnicowy z Biłgoraja.

Było ok. godz. 19. Asp. Marek Buszko był po służbie. Pomagał starszemu małżeństwu przy zrzuceniu węgla do piwnicy. Ale oczy miał szeroko otwarte i w pewnym momencie zauważył idącego ulicą mężczyznę. Rozpoznał w nim poszukiwanego do odbycia kary 34-latka.

– Dzielnicowy niezwłocznie go zatrzymał i powiadomił o tym dyżurnego biłgorajskiej jednostki, który na miejsce skierował umundurowany patrol. Policjanci przejęli zatrzymanego i przewieźli go na komendę – relacjonuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Dodaje, że zatrzymany 34-latek był blisko miesiąca poszukiwany nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Biłgoraju do odbycia kilkumiesięcznej kary m.in. za znieważenie policjantów podczas przeprowadzanej interwencji.

Noc ze środy na czwartek mężczyzna spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karnego.


CZYTAJ TAKŻE: MIGAŁ SIĘ PRZED ODSIADKĄ. WPADŁ, GDY SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe