Kandydaci PiS do Sejmiku Województwa - znamy listę

  • 6.09.2018, 09:55 (aktualizacja 07.09.2018 13:21)
  • dc
Kandydaci PiS do Sejmiku Województwa - znamy listę Logo PiS Znamy już listę kandydatów PiS do sejmiku województwa
Maria Gmyz otworzy listę kandydatów PiS w wyborach do Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Już 21 października wybory samorządowe. W trakcie nich wybierzemy m.in. radnych sejmiku. Znamy już listę kandydatów PiS w walce o to gremium.

1. Maria Gmyz - Zamość

2. Michał Mulawa - Biłgoraj

3. Anna Kusiak-Janiec - Hrubieszów

4. Maria Garbacz - Biłgoraj

5. Krzysztof Gałaszkiewicz - Zamość

6. Grzegorz Wróbel - Biłgoraj

7.Robert Bondyra - Tomaszów Lubelski

8. Stanisław Misztal - Zamość

Więcej o kandydatach do Sejmiku Województwa Lubelskiego i wyborach samorządowych przeczytacie Państwo w najnowszym wydaniu "Kroniki Tygodnia" oraz na www.kronikatygodnia.pl i na naszym profilu na Facebooku.

dc
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polka
Polka 17.10.2018, 13:59
Zamość nie potrafi wystawić inteligentnych przedstawicieli do Sejmiku. I tak jest od lat, dlatego jest piątym kołem u wozu dla województwa! Smutne, ale prawdziwe. Pani Gmyz od lat w strukturach, tylko efektów brak.
wyborca
wyborca 5.10.2018, 08:21
Niestety Mulawa jest tylko figurantem, oprócz gadania nic nie potrafi. Mąciwoda i lawirant to idealnie do niego pasujące określenie
gacek
gacek 26.09.2018, 09:17
ksztof galaszkiewicz glosujcie na niego
Wyborca
Wyborca 15.09.2018, 07:28
Kto tworzył listy, że wziął Misztala, który już nie wiem z której partii startuje...??!!!
procentowy
procentowy 11.09.2018, 21:34
Nigdy na Kusiak ! Ona potrafi tylko kręcić ,mącić i manipulować ludźmi!Jej praca w ARiMR to porażka! Władze PiS gdzie wy macie oczy i uszy? Posłuchajcie ludzi!Posłuchajcie pracowników agencji!T
sa
sa 13.09.2018, 07:58
Dokładnie tak jest. Mobbing to slowo jej nie obce.
Wyborca
Wyborca 7.09.2018, 12:01
Odbijmy sejmik z rąk skorumpowanego i skompromitowanego PSL'u.
Zamościanka
Zamościanka 6.09.2018, 19:45
A ja zagłosuję na panią Marię Gmyz: wykształcona, stateczna, kulturalna, z klasą. Żadnych romansów, awantur, kompromitacji.
ewkaz
ewkaz 3.10.2018, 15:21
Gmyzowa jest zakłamaną hipokrytką. Poza tym, stara jest. Michał Mulawa, to młody, energiczny człowiek
Sympatyk PiS
Sympatyk PiS 6.09.2018, 15:05
Misztal będzie naprawiał wzrok działaczom Pi-u. Będą a właściwie już patrzą sokolim wzrokiem aby zachęcić do urny wyborczej. Jako sympatyk nie oddam głosu na listę PiS- u. Ktoś kto jest chorągiewką jest dla mnie mało wiarygodny. Boirać na listę chorągiewkę polityczną ugrupowanie również nie jest wiarygodne.
Janko
Janko 6.09.2018, 13:51
A Pan Misztal to nie był w Solidarności, Samoobronie, PSL-u a teraz w PiS? Ludzie gdzie wy oczy macie (chyba sami ślepi pacjenci tego Pana) głosując na gościa co ma zawsze poglądy takie jak rządzący w danym momencie. Same barany u nas żyją?
 zamojszczak
zamojszczak 6.09.2018, 12:30
NIC nowego nie zagłosuje na tych kandydatów z Zamościa musimy postawić na młodych aby nie była dalej stagnacja przez 4 lata
yasioo
yasioo 15.10.2018, 21:56
Sam wolałbym kogoś młodego, ale chyba mimo wszystko zagłosuję na Gmyzową. W Sejmiku przede wszystkim dzielą środki, a nie wierzę, by Biłgorajczyk, czy Tomaszowianin jakoś strasznie walczył o kasę dla Zamościa.
Inne komitety się nie liczą w walce z POPSL. W tych akurat wyborach trzeba głosować na mniejsze zło.

Pozostałe