Hrubieszów: Strażacy wygrali Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. kpr. mgr. Wojciecha Kowalczuka

  • 05.09.2018, 14:00
  • ak
Hrubieszów: Strażacy wygrali Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. kpr. mgr. Wojciecha Kowalczuka Fot. ZK Hrubieszów
Reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie wygrała zorganizowany już po raz czwarty Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. kpr. mgr. Wojciecha Kowalczuka.

Rozgrywki na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się w ostatni piątek (31 sierpnia).  Patronat nad turniejem objął Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie, a także Burmistrz Miasta Hrubieszowa.

W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące jednostki służby więziennej z Lubelszczyzny, goście z Ukrainy, ale również żołnierze, celnicy, strażacy i pogranicznicy. Pierwsze miejsce, podobnie jak w ubiegłym roku, zajęła ekipa z KP PSP w Hrubieszowie, a na podium stanęli też piłkarze z 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego oraz Aresztu Śledczego w Lublinie.

Za najlepszego strzelca uznany został Vakulko Roman z Ukrainy, a tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Paweł Tucki z KP PSP w Hrubieszowie. Najlepszym bramkarzem okazał się Marcin Malesa z AŚ w Lublinie.

Pomysł na zorganizowanie turnieju pojawił się rok po tragicznym wypadku z 2014 roku, w którym zginął kpr. Wojciech Kowalczuk, funkcjonariusz służby więziennej z Hrubieszowa.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe