Gm. Tarnawatka: Szal z filcu będzie w modzie

  • 08.09.2018, 06:10
  • roh
Gm. Tarnawatka: Szal z filcu będzie w modzie
Robiły szale z filcu, przenosiły fotografie na deskę, dekorowały szkatuły, piekły smakołyki. Kto nie znał się na komputerze, też mógł nauczyć się jego obsługi. Prawie setka kobiet z gminy Tarnawatka nie nudziła się przez pół roku.

Czas zapewniały im zajęcia zorganizowane przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Tarnawatka w ramach projektu "Doświadczenie i tradycja wkraczają w nowoczesność". Od lutego, głównie panie mogły skorzystać z różnych szkoleń i warsztatów artystycznych. Uczestnicy warsztatów pisali ikony na desce, robili szale z filcu, poznawali tajniki przeniesienia fotografii na deskę. Podczas zajęć kulinarnych panie poznawały nowe smaki, dowiadywały się, że mięso można przyrządzać nawet z bardzo słodkimi owocami, a torty wcale nie muszą być aż tak kaloryczne.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe