Zamość: Radni wsparli Franciszkanów

  • 05.09.2018, 16:01
  • dc
Zamość: Radni wsparli Franciszkanów
Zamojscy radni zdecydowali, że przekażą 10 tysięcy złotych dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane trwające w kościele oo. Franciszkanów.

Dotacja zostanie przekazana na dofinansowanie prac polegających na rozbiórce i wymianie więźby dachowej wraz z pokryciem dachu, wykonaniu żelbetowego sklepienia oraz wykonaniu obróbek blacharskich i orynnowania. Prace te dotyczą nawy głównej kościoła i stanowią część remontu konserwatorskiego odbywającego się w ramach projektu "Rewitalizacja największego XVII-wiecznego barokowego kościoła oo. Franciszkanów w Polsce – Zamość".

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

dc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca
wyborca 11.09.2018, 17:50
O tempora co za ges wyborczy , Róbta tak dalej a wyborcy was kiedyś pognają od koryta .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.09.2018, 08:41
Jakie dokładnie? Przypadkiem budmat nie podpisał na określoną kwote robote mieli przedmiary? Nagle nie mają pieniadzy? Kler bogaty
irka
irka 05.09.2018, 20:21
Bardzo się cieszę, to będzie jeden z najpiękniejszych kościołów w Polsce.
Justyna Mroz
Justyna Mroz 05.09.2018, 19:14
Komuś za dużo kasy przed wyborami . A BUDMAT robi z was idiotów na przekrętach finansowych od lat .Czy w Zamościu żyją ciemniaki idioci i ofiary los . Nic nie wiedzą na niczym się nie znają , co w trawie piszczy .

Pozostałe