Gm. Krasnobród: Wystaw rupiecie przed bramę. Zbiórka śmieci wielkogabarytowych

  • 02.09.2018, 09:06
  • ak
Gm. Krasnobród: Wystaw rupiecie przed bramę. Zbiórka śmieci wielkogabarytowych Fot. pixabay.com
Na nadchodzący tydzień w gminie Krasnobród zaplanowano zbiórkę śmieci wielkogabarytowych. Mieszkańcy mogą się pozbyć rupieci ze swoich podwórek, strychów, piwnic, komórek.

Wywozem tzw. śmieci wielkogabarytowych zajmie się  Spółdzielczy Zakład Gospodarczy z Józefowa. To okazja, aby pozbyć się starych, zniszczonych mebli, zużytego sprzętu AGD i RTV, a także nieużywanych komputerów.

Odbiór tych odpadów będzie się odbywał według ustalonego harmonogramu.

W środę (5 września) pracownicy SZG z Józefowa dotrą do miejscowości: Potok Senderki, Stara Huta, Hucisko, Malewszczyzna, Kaczórki, Hutki, Grabnik, Hutków, Dominikanówka, Majdan Mały, Zielone, Nowa Wieś, Majdan Wielki, Szur i Wólka Husińska. W czwartek będą odbierać śmieci od mieszkańców Krasnobrodu.

Aby się niepotrzebnych sprzętów pozbyć, należy je w dniu zbiórki, do godz. 7 wystawić przed posesję.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe