Piłka po stronie dziewcząt

  • 01.09.2018, 09:46 (aktualizacja 01.09.2018, 10:09)
  • tomt
Piłka po stronie dziewcząt fot. tomt Wojciech Suchowicz wraz z reprezentantką Polski - Mileną Kazanowską.
Czy futbol jest grą tylko dla chłopaków? Oczywiście, że nie. Uczniowski Klub Piłkarski Suchowiczteam Wólka Panieńska zaprasza w swoje szeregi dziewczęta (rocznik 2006 i młodsze), które chciałyby spróbować swoich sił w grze w piłkę nożną.

 

Pod okiem trenera Wojciecha Suchowicza młode zawodniczki z pewnością nabiorą piłkarskich manier, a przy tym poprawią ogólną kondycję zdrowotną. Warto pamiętać, że wychowanką Suchowiczteam jest m.in. Milena Kazanowska – dzisiaj czołowa zawodniczka II-ligowego Potoku Sitno, a przede wszystkim reprezentantka Polski do lat 15. Kilka zawodniczek powoływanych jest tez regularnie do kadry wojewódzkiej LZPN.  Jak więc widać, w Suchowiczteam wiedzą nie tylko, jak nauczyć podstaw futbolu, ale potrafią również wyłowić piłkarskie perełki. Co ciekawe, UKS Suchowiczteam ma już w Jatutowie własny obiekt, czyli niemal legendarną już "Arenę Siekierdowo" w Jatutowie.

Spotkanie organizacyjne już dzisiaj (1 września) o godz. 14.00 na Orliku w Żdanowie.

Wszelkie informacje dotyczące naboru znaleźć można na profilu FB: Suchowiczteam  - piłka nożna dziewcząt Uczniowski Klub Piłkarski lub dzwoniąc pod nr telefonu: 603 861 457, 503 680 627.

tomt

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
w
w 01.09.2018, 11:58
Kronika Tygodnia !

Pozostałe