Zamość: Znamy mistrzów plażowej siatkówki

  • 29.08.2018, 08:28 (aktualizacja 29.08.2018, 16:07)
  • ak
Zamość: Znamy mistrzów plażowej siatkówki Fot. Organizatorzy
Agnieszka Komincz i Julia Czochrowska w kategorii kobiet oraz Łukasz Michnowicz i Karol Tytoń wśród mężczyzn wywalczyli tytuły mistrzów Zamościa i powiatu zamojskiego w siatkówce plażowej. Finały rozgrywek LZS odbyły się w ostatnią niedzielę (26 sierpnia) na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

W grupie siatkarek na podium stanęły również Monika Milczuk i Aleksandra Gryn. Wicemistrzowski tytuł w kategorii mężczyzn zdobyli Sławomir Zgnilec i Jakub Demski. Trzecie miejsce wywalczyli Kamil Urban i Patryk Greszta, a czwarte Mateusz Daniluk i Wojtek Kapłon.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe