Krasnobród: Jest posada w KDK. Szukają instruktora tańca

  • 24.08.2018, 10:00
  • ak
Krasnobród: Jest posada w KDK. Szukają instruktora tańca Fot. pixabay.com
Krasnobrodzki Dom Kultury szuka człowieka do pracy. Potrzebny jest w tej placówce instruktor tańca. Termin składania podań minie 31 sierpnia.

KDK chce zatrudnić osobę, która prowadziłaby w placówce zajęcia z tańca nowoczesnego. Taki instruktor powinien mieć kwalifikacje, minimum średnie wykształcenie, ale też przygotowanie pedagogiczne. Od kandydatek lub kandydatów oczekuje się też kreatywności, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Listy motywacyjne, a także CV ze zdjęciem należy najpóźniej do 31 sierpnia składać osobiście w domu kultury albo wysyłać dokumenty pocztą na adres: Krasnobrodzki Dom Kultury, ul. 3 Maja 26, 22-440 Krasnobród. Możliwe jest też dostarczenie ich pocztą elektroniczną: [email protected]

Pracodawca przewiduje umowę zlecenie na 10 miesięcy z możliwością przedłużenia. Tygodniowo trzeba będzie poprowadzić 4 godziny zajęć.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe