Biała sobota w Suścu. Są jeszcze wolne miejsca

  • 24.08.2018, 08:06
  • ak
Biała sobota w Suścu. Są jeszcze wolne miejsca Fot. pixabay.com
Jutro (sobota, 25 sierpnia) do Suśca przyjedzie wielu lekarzy specjalistów. Pacjentów będą przyjmować w ramach białej soboty. Do lekarzy niektórych specjalności są jeszcze wolne miejsca.

Badania odbywać się mają w przychodniach na ul. Partyzantów 8: Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Przychodnia lek. Mirosława Kapuścińska oraz NZOZ Przychodnia lek. Władysława Długosz.

Na pacjentów czekać będą m.in. ortopeda, chirurg, diabetolog, laryngolog, ortodonta, ginekolog, a także kardiolog i onkolog . Informacje o akcji pojawiły się już dawno, dlatego większość miejsc została zajęta.

Nadal jednak można zarejestrować się do chirurga urologa i ginekologa, również do neurologa. Na miejscu obecny będzie również radca prawny.

Akcję, która dla mieszkańców jest darmowa, organizują: wójt gminy Susiec,  Nadleśnictwo Józefów i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie. Badania mają trwać od godz. 9.30 do 14.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe