Gm. Krasnobród: Przyjadą po wielkie śmieci. Pozbądź się ich

  • 26.08.2018, 07:00
  • ak
Gm. Krasnobród: Przyjadą po wielkie śmieci. Pozbądź się ich Fot. pixabay.com
Na początku września mieszkańcy gminy Krasnobród będą mieli okazję pozbyć się zalegających na strychach, w piwnicach, w komórkach i na podwórkach rupieci. Planowana jest zbiórka tzw. śmieci wielkogabarytowych.

To okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych starych mebli, a także zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, np. telewizorów, lodówek czy komputerów. Akcja zostanie przeprowadzona w dniach 5 i 6 września. Po odpady przyjadą śmieciarki ze Spółdzielczego Zakładu Gospodarczego w Józefowie ( tel. (84) 687 81 31).

Jeśli ktoś chce się swoich rupieci pozbyć, powinien je przed godziną 7 rano wystawić przed posesją. 

W środę 5 września odpady będą odbierane w miejscowościach: Potok Senderki, Stara Huta, Hucisko, Malewszczyzna, Kaczórki, Hutki, Grabnik, Hutków, Dominikanówka, Majdan Mały, Zielone, Nowa Wieś, Majdan Wielki (w tym: Borki, Tomaszowska), Szur, Wólka Husińska. Z kolei w czwartek (6 września) w Krasnobrodzie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe