Gmina Zamość: Festyn na pożegnanie wakacji w Skaraszowie

  • 25.08.2018, 09:03
  • ak
Gmina Zamość: Festyn na pożegnanie wakacji w Skaraszowie
Huczna impreza szykuje się na jutro (26 sierpnia) w Skaraszowie (gm. Zamość). Odbędzie się tam rodzinny festyn na pożegnanie wakacji.

Impreza zacznie się o godz. 15 na placu przy świetlicy w Skaraszowie. W programie liczne gry, zabawy, konkursy dla dzieci, także konkurencje dla dorosłych, poczęstunek i potańcówka nad skarpą. Zaplanowano też pogadanka na temat bezpieczeństwa oraz pokaz tresury psa policyjnego. Ponadto odbędą się pokaz użycia działek wodnych oraz pracy straży pożarnej.

Organizatorzy to: Koło Chłopa i Koło Gospodyń Wiejskich w Skaraszowie, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Klub Seniora, Rada Sołecka i Sołtys Skaraszowa, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej, Samorząd Gminy Zamość, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe