Biłgoraj: Wernisaż zdjęć Pawła Ambroziaka w BCK

  • 25.08.2018, 08:00
  • ak
Biłgoraj: Wernisaż zdjęć Pawła Ambroziaka w BCK
Stąd do wieczności - tak zatytułowana jest wystawa prac plastycznych Pawła Ambroziaka, która dzisiaj (sobota, 25 sierpnia) zostanie otwarta w Biłgorajskim Centrum Kultury.

Paweł Ambroziak był fotografem, a także perkusistą grupy No!Bruno! Przez ostatnią dekadę mieszkał mieszkał w Biłgoraju. Jego nagła śmierć zaskoczyła wszystkich. Jego przyjaciele i  znajomi, którzy tym zdarzeniem zostali mocno poruszeni, zebrali środki na pomoc dla rodziny artysty. Jego najbliżsi zdecydowali się przekazać połowę z nich na organizację wystawy jego prac. Druga połowa trafiła na rehabilitację Ani, uczestniczącej w tym tragicznym zdarzeniu.

"Paweł pozostawił po sobie wiele prac. Przez kadry przewijają się zatem różnorodne tematy i obiekty, będące dziełem człowieka lub tworem natury: pejzaże, architektura, miasta, koncerty, ludzie, chwile. Wystawę  „Stąd do wieczności” tworzą różnorodne ujęcia, które w spójną całość łączą walory artystyczne i estetyczne" – czytamy w zaproszeniu na wystawę.

Wystawa będzie czynna dla zwiedzających przez tydzień od wernisażu, którego początek zaplanowano dzisiaj na godz. 14.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe