Jest już gotowy nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 20.08.2018, 21:00
  • Kronika Tygodnia
Jest już gotowy nowy numer Kroniki Tygodnia
We wtorek 21 sierpnia do punktów sprzedaży w regionie trafi nowe wydanie Kroniki Tygodnia. O czym tym razem będziecie mogli poczytać?

>>>> Rafał S., były ksiądz skazany za liczne kradzieże i włamania na 3 lata więzienia powinien już siedzieć w zakładzie karnym. Nie siedzi, bo znowu złożył wniosek o odroczenie terminu wykonania kary. 

>>>> W ubiegłym tygodniu Sąd Okręgowy w Zamościu uchylił środek zapobiegawczy w postaci zawieszenia od wykonywania obowiązków służbowych zastosowany wobec starosty i wicestarosty hrubieszowskiego.

>>>> Kampania wyborcza w Hetmańskim Grodzie ruszyła już oficjalnie i na dobre. Na chwilę obecną mamy troje kandydatów na prezydenta i zapowiada się, że to jeszcze nie koniec.

>>>> Zakuł kobietę w kajdanki, zakneblował jej usta i groził, że ją zabije. Wkrótce rusza proces stalkera z Hrubieszowa.

>>>> Do dwóch śmiertelnych wypadków doszło na drodze krajowej nr 74 – w Wielączy oraz Płoskiem. Ofiary to 24-letni motocyklista i 45-letni kierowca auta osobowego

>>>> Piękna, ale zdewastowana kapliczka na wodzie w Górecku Kościelnym została ostatnio odnowiona. Częściowo w czynie społecznym.

>>>> - Pomóżmy Frankowi wygrać walkę o życie i stanąć na nogi - apelują rodzice chłopca, Paweł i Sylwia Kalinowscy z Zamościa. Poprzez portal społecznościowy Facebook prowadzona jest zbiórka datków na leczenie ich małego synka.

To tylko niektóre tematy. Znacznie więcej znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe