Komarów-Osada: Powstanie nowoczesna pracownia komputerowa? Potrzebne są głosy

  • 20.08.2018, 05:55 (aktualizacja 20.08.2018, 13:12)
  • ak
Komarów-Osada: Powstanie nowoczesna pracownia komputerowa? Potrzebne są… Fot. pixabay.com
Głosowanie ruszyło w zeszłą środę (15 sierpnia) i potrwa do połowy października. Im większe wsparcie otrzyma Szkoła Podstawowa w Komarowie-Osadzie, tym większe będzie mieć szanse na wyposażenie pracowni komputerowej.

Placówka wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Komarów- Osada "Razem" zgłosiła swój udział w konkursie "Herosi przedsiębiorczości", organizowanym przez Grupę Eurocash, która zamierza zrealizować w całej Polsce 100 inicjatyw społecznych.

Szkoła z Komarowa walczy o głosy na modernizację pracowni komputerowej. Autorzy pomysłu chcą ją wyposażyć w nowoczesny sprzęt multimedialny. Miałoby to podnieść jakość kształcenia, wyrównać dysproporcje w poziomie wiedzy z zakresu kompetencji cyfrowych u uczniów pochodzących z terenów wiejskich.

Dzięki nowej pracowni zostałby zagospodarowany czas wolny uczniów, głównie poprzez udział w zajęciach poświęconych m.in. nauce programowania, wykorzystaniu programów graficznych do obróbki zdjęć oraz przy tworzeniu i edycji filmów. Uczniowie będą mogli spędzać czas na zajęciach, które je interesują oraz rozwijać zainteresowania i indywidualne predyspozycje.

By poprzeć tę propozycję wystarczy wejść na stronę: www.herosiprzedsiebiorczosci.pl i postępować zgodnie z instrukcją. Póki co, szkoła w Komarowie-Osadzie ma ponad 330 głosów i zajmuje 59 miejsce w rankingu.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe