Sierż. sztab. Radosław Wasilewski na podium kolarskich mistrzostw Polski

  • 13.08.2018, 11:00
  • ak
Sierż. sztab. Radosław Wasilewski na podium kolarskich mistrzostw Polski Fot. KGP
To nie jest pierwszy sukces na jego koncie. Sierż. sztab. Radosław Wasilewski z komisariatu policji w Szczebrzeszynie stanął na podium Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym o Puchar Komendanta Głównego Policji. Medal wywalczyła tam również policjantka z Krasnegostawu.

Mistrzostwa odbyły się w zeszłym tygodniu na trasach wokół Bukowiny Tatrzańskiej. Na starcie zameldowało się 101 policjantek i policjantów z całego kraju. Byli wśród nich również mundurowi z Lubelszczyzny.

Wśród zawodników znaleźli się także funkcjonariusze z lubelskiego garnizonu Policji. W kategorii mężczyzn wygrał mundurowy z Poznania, drugi był funkcjonariusz ze Stalowej Woli, a trzeci sierż. sztab. Radosław Wasilewski z KMP w Zamościu, na co dzień pełniący służbę w komisariacie w Szczebrzeszynie.

W klasyfikacji kobiet wygrała policjantka z Białegostoku, przed koleżanką po fachu ze Starachowic. Jako trzecia linię mety przekroczyła st. sierż. Anna Kędra z KPP w Krasnymstawie.

Sierżant sztabowy Radosław Wasilewski już wielokrotnie udowadniał, że kolarstwo to jego pasja, której poświęca się z sukcesami. Przypomnijmy, że w lipcu wygrał  II Mistrzostwa Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB, które przeprowadzono niedaleko Chełma. W tych zawodach sukcesy odnosili także inni zamojscy funkcjonariusze. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

CZYTAJ TAKŻE: POLICJANT ZE SZCZEBRZESZYNA NAJLEPSZY W TOUR DE POLOGNE AMATORÓW

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe