Komarów-Osada: Niedzielny piknik turystyczny

  • 11.08.2018, 20:55 (aktualizacja 11.08.2018, 21:11)
  • bw
Komarów-Osada: Niedzielny piknik turystyczny
Świetna zabawa, podziwianie pięknych krajobrazów i wspólne ognisko. Już w niedziele 12 sierpnia w Komarowie-Osadzie odbędzie się Piknik Turystyczny. Uczestnicy wybiorą się w trasę Krajobrazowego Szlaku Rowerowego.

Wspólny rajd ruszy o godzinie 15:00 z Rynku w Komarowie-Osadzie. Zakończy się o godzinie 17;00 przy altanie w Komarowie. W programie przewidziano także wspólne zabawy, gry i konkursy, Uczestnicy przejadą Krajobrazowym Szlakiem Rowerowym. 

Organizatorami pikniku jest Młodzieżowa Grupa '"Szczęśliwa 13'', Samorządowy Ośrodek Kultury oraz OSP Komarów Osada. Wstęp wolny. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe