Gm. Turobin: Katarzyna Szeliga z Rokitowa skończyła 100 lat (ZDJĘCIA)

  • 10.08.2018, 12:00 (aktualizacja 14.08.2018, 14:23)
  • ak
Gm. Turobin: Katarzyna Szeliga z Rokitowa skończyła 100 lat (ZDJĘCIA) Fot. UG Turobin
Był tort, toasty i mnóstwo najserdeczniejszych życzeń. Pani Katarzyna Szeliga z Rokitowa w gminie Turobin świętowała wczoraj (czwartek, 9 sierpnia) swoje setne urodziny.

Dostojna jubilatka przyjęła tego dnia bardzo wielu gości. Byli przy niej najbliżsi, ale pojawili się również przedstawiciele samorządu. Z życzeniami przybył m.in. wójt Eugeniusz Krukowski i przewodniczący Rady Gminy Stanisław Górny. Obecny był też zastępcą wójta Józef Biziorek, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Cieśla oraz zastępcą kierownika placówki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Biłgoraju Henryk Paska.

Wszyscy życzyli pani Katarzynie kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu i spokoju oraz wielu radosnych chwil pełnych życzliwości i miłości osób najbliższych. Jubilatka otrzymała również życzenia i list gratulacyjny od prezesa KRUS, a także premiera Mateusza Morawieckiego.

Były też prezenty, kwiaty, tort urodzinowy i liczne toasty. Nie mogło zabraknąć wspólnego odśpiewania "200 lat".

Pani Katarzyna pomimo swojego sędziwego wieku jest w dobrej formie, humor dopisuje jej każdego dnia.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe