Hrubieszów: Jak unikać zagrożeń? Policjanci w ŚDS

  • 10.08.2018, 09:00
  • ak
Hrubieszów: Jak unikać zagrożeń? Policjanci w ŚDS Fot. KPP Hrubieszów
O bezpieczeństwie na drodze, zagrożeniach ze strony oszustów i konieczności stosowania zasady ograniczonego zaufania wobec nieznajomych rozmawiali hrubieszowscy policjanci podczas czwartkowej (9 sierpnia) wizyty w Środowiskowym Domu Samopomocy.

Pogadanka była okazją do przypomnienia podopiecznym ŚDS podstawowych zasad ruchu drogowego. Mówiono też o różnych życiowych sytuacjach kryzysowych i sposobach radzenia sobie z nimi. 

– Mundurowi radzili także zebranym, jak mają się zachowywać, by nie paść ofiarą oszustów, którzy wykorzystując ufność i dobre serce, mogą czyhać na zgromadzone oszczędności – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe