Piesi pod lupą policjantów i SOK-istów

  • 10.08.2018, 08:05
  • ak
Piesi pod lupą policjantów i SOK-istów Fot. KMP Zamość
Policjanci i funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei pełnili wczoraj (czwartek, 9 sierpnia) wspólne służby. Kontrolowali m.in. rejony torowisk i sprawdzali, czy piesi nie chodzą tamtędy wbrew przepisom, a jednocześnie narażając się niebezpieczeństwo.

Czwartkowa akcja zorganizowana została z myślą o tzw. niechronionych uczestnikach ruchu drogowego. Miała na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i zmniejszenia liczby wypadków z ich udziałem. 

Policjanci kontrolowali drogi powiatu zamojskiego, ale nie tylko. Wspólnie z funkcjonariuszami SOK pojawiali się w okolicach „dzikich" przejść przez torowiska. – Podczas prowadzonych działań mundurowi pouczają, upominają, a w przypadku rażących naruszeń przepisów, nakładają mandaty karne – wylicza Joanna Kopeć z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 10.08.2018, 13:02
To są zwykłe łapanki jak za okupacji

Pozostałe