Frampol: Przepracował w urzędzie wiele lat. I odszedł na emeryturę

  • 10.08.2018, 07:00
  • ak
Frampol: Przepracował w urzędzie wiele lat. I odszedł na emeryturę Fot. UMiG Frampol
Zygmunt Majewski na pewno na długo zapamięta ten dzień. Gdy odchodził na zasłużoną emeryturę przełożeni, ale też koleżanki i koledzy z Urzędu Miasta i Gminy we Frampolu zorganizowali mu serdeczne pożegnanie.

Zygmunt Majewski był związany z samorządem we Frampolu przez 22 ostatnie lata swojego życia. Pracę w tamtejszym urzędzie rozpoczął dokładnie 25 września 1996 roku. Od stycznia 2006 roku był inspektor ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa publicznego.

W ostatnim dniu swojej pracy usłyszał wiele ciepłych słów, przyjął mnóstwo podziękowań i życzeń najlepszej przyszłości, a także tego, by na emeryturze delektował się każdą chwilą i realizował odkładane wcześniej plany i marzenia.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe