Z Zamościa do Krasnobrodu. Pielgrzymka abstynentów

  • 11.08.2018, 10:09
  • red.
Z Zamościa do Krasnobrodu. Pielgrzymka abstynentów
Tylko do najbliższej środy (15 sierpnia) można zgłaszać chęć udziału w tegorocznej V Pieszej Zamojskiej Pielgrzymce Środowisk Trzeźwościowych z Zamościa do Krasnobrodu, która ma się odbyć w nadchodzący weekend.

– Miesiąc sierpień to miesiąc poświęcony Matce Bożej, od wielu już lat jest miesiącem trzeźwości, w tym roku przypada też 100 rocznica Odzyskania Niepodległości, stąd też hasło Pielgrzymki: " Z Maryja ku wolności człowieka". Zapraszamy wszystkich doświadczających problemu i chcących modlić się o trzeźwość w naszych rodzinach i narodzie – zachęcają organizatorzy.

Więcej szczegółów na plakacie.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe