Gm. Zamość: Progi zwalniające w Skokówce?

  • 11.08.2018, 07:00
  • rr
Gm. Zamość: Progi zwalniające w Skokówce?
Czy na drodze w Skokówce pojawią się progi zwalniające? O ich zamontowanie wnioskował do władz gminy jeden z mieszkańców. Jego zdaniem poprawiłoby to bezpieczeństwo w tej okolicy.

Zwracam się z prośbą o zamontowanie na ul. Targowej w Skokówce tzw. progów zwalniających na jezdni. Kierowcy po tej ulicy jeżdżą bardzo szybko, niebezpiecznie, często przekraczając dozwoloną prędkość. O tragedię nietrudno. Przy ulicy jest plac zabaw oraz świetlica, z których korzystają dzieci. W związku z powyższym istnieje zagrożenie życia tych dzieci – napisał jeden z mieszkańców Skokówki do wójta Ryszarda Gliwińskiego. Mieszkańcy gminy Zamość mają bowiem możliwość zgłaszania swoich uwag i pomysłów za pomocą zakładki "Zadaj pytanie wójtowi" na stronie samorządu.

Wójt uznał pomysł za zasadny, jednak ma do niego zastrzeżenia.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

rr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe