Krynice: Patriotyczny konkurs fotograficzny

  • 06.08.2018, 06:07 (aktualizacja 06.08.2018, 06:12)
  • ak
Krynice: Patriotyczny konkurs fotograficzny Fot. pixabay.com
Uczniowie starszych klas podstawówek, gimnazjaliści oraz młodzież ze szkół średnich mogą brać udział w fotograficznym konkursie "Polskie drogi - miejsca pamięci walk w gminie Krynice". Ogłosiła go miejscowa szkoła podstawowa.

Prace przyjmowane są już teraz, ale nadsyłać je będzie można aż do końca września. Należy je kierować na adres: Szkoła Podstawowa w Krynicach, Krynice 9, 22-610 Krynice z dopiskiem "Gminny Konkurs Fotograficzny 2018".

Każdy może przedstawić dwa zdjęcia. Fotografie powinny być opisane. Należy podać, co na zdjęciu się znalazło oraz, gdzie zostało ono wykonane, a także dodać opis wydarzenia, które dany obiekt upamiętnia.

Rozstrzygnięcie konkursu jest planowane na 9 listopada, podczas szkolnych obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
yeah
yeah 10.08.2018, 13:42
fajny ... aparat ;)

Pozostałe