Uchanie: Bezpłatne badania mammograficzne dla pań

  • 06.08.2018, 05:57 (aktualizacja 06.08.2018, 06:03)
  • ak
Uchanie: Bezpłatne badania mammograficzne dla pań
Jeszcze w tym miesiącu mieszkanki gminy Uchanie będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych.

Profilaktyczna, bezpłatna, bo finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia akcja jest planowana na 20 sierpnia. Tego dnia mammobus zaparkuje przy Urzędzie Gminy na ul. Partyzantów 1 w Uchaniach.

Z badań piersi, pozwalających wykryć zmiany nowotworowe w bardzo wczesnym stadium, mogą skorzystać kobiety w wieku 50-69 lat. Nie są wymagane żadne skierowania, wystarczy się wcześniej zarejestrować pod nr tel. 58 666 24 44.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jk
jk 12.08.2018, 22:32

Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl

Pozostałe