Tomaszów Lubelski: Sztuka w bibliotece. Zaproszenie na wystawę

  • 03.08.2018, 12:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Sztuka w bibliotece. Zaproszenie na wystawę Fot. MBP Tomaszów Lubelski
Od środy (1 sierpnia) do końca września w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim czynna jest wystawa prac plastycznych i fotografii wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka J. Piłsudskiego. Młodzi artyści wykonali je na XVII Regionalny konkurs ekologiczny "Dzikie zwierzęta Roztocza" zorganizowany w ubiegłym roku szkolnym przez Książnicę Zamojską.

Na obrazach i fotografiach prezentowane są ptaki, ssaki, gady i płazy, a także owady żyjące na Roztoczu. Uczniowie tomaszowskiej Dwójki byli najliczniejszą, ponad 30-osobową grupą wśród uczestników konkursu. Aż dziesięcioro z nich odebrało nagrody i wyróżnienia. Pasje artystyczne uczniów pielęgnuje i pomaga rozwijać nauczycielka zajęć artystycznych Anna Woś.

Wystawę można oglądać do końca września w oddziale dla dorosłych MBP w Tomaszowie Lubelskim.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe