Biłgoraj: Mnóstwo nowych książek dla szkolnych bibliotek

  • 5.08.2018, 07:00
  • ak
Biłgoraj: Mnóstwo nowych książek dla szkolnych bibliotek Fot. pixabay.com
Prawie 50 tys. złotych otrzymał powiat biłgorajski na zakup nowych książek do szkolnych bibliotek. Pieniądze pochodzą z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dzięki dotacji w wysokości 48 tys. zł uda się zrobić naprawdę duże zakupy. Każda ze szkół będzie miała do wydania po 15 tys. zł, w tym jest 12 tys. zł w ramach programu, a po 3 tys. zł dołoży każdej z placówek samorząd.

Które szkoły otrzymają takie "prezent"? I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju, Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Technikum Elektryczno-Mechaniczne w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju oraz II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe