Już we wtorek kupicie nową Kronikę Tygodnia

  • 30.07.2018, 20:30 (aktualizacja 06.08.2018, 06:07)
  • Kronika Tygodnia
Już we wtorek kupicie nową Kronikę Tygodnia
To już jutro. W punktach sprzedaży w całym regionie od wtorku możecie kupować nowy numer Kroniki Tygodnia. Obiecujemy: będzie co czytać!

>>>> Nadciąga kolejna fala upałów. W dzień termometry pokażą powyżej 30 st. C, gorące będą również noce. Jak się do tego przygotować?

>>>> Instalacja będzie bezpieczna i mieszkańcy na niej skorzystają – przekonują władze grupy Veolia. Powracamy do tematu rozbudowy ciepłowni w Szopinku.

>>>> Nie pomagają apele policji. Wciąż nie brakuje amatorów jazdy na podwójnym gazie. Może w sierpniu, który jest dla katolików miesiącem trzeźwości, więcej kierowców pójdzie po rozum do głowy?

>>>> Dotychczasowe skrzyżowanie ulic Wyszyńskiego i Prostej funkcjonuje już jako rondo. Wkrótce ukończone zostaną również prace nad łącznikiem ulic Namysłowskiego i Prostej, który ma odkorkować miasto.

>>>> Ta wiadomość napełniła żalem rodzinę, przyjaciół, fanów. W sobotęw Bliżowie pod Adamowem zmarła Kora, znakomita piosenkarka, poetka i malarka.

>>>> Pociąg z Hrubieszowa do Szczecina przez Lublin i Warszawę? Takie plany ma ministerstwo infrastruktury.

To tylko niewielka część mnóstwa ciekawych tematów, które znajdziecie w najnowszym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe