Zamość: Monika Żur - nowy szef w delegaturze

  • 1.08.2018, 06:00
  • bn
Zamość: Monika Żur - nowy szef w delegaturze
Monika Żur została dyrektorem zamojskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie. Pracuje ona w tej placówce oświatowej od kilkunastu lat. Znana jest także z zamiłowania do pracy społecznej.

Nowa dyrektor ukończyła historię na UMCS w Lublinie. Pracowała następnie jako nauczyciel w Szkole Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu. W 2003 r. rozpoczęła pracę w zamojskiej delegaturze Kuratorium Oświaty w Lublinie. Była tam początkowo starszym wizytatorem, w 2016 r. została p.o. kierownika tej placówki, a następnie – p.o. dyrektora delegatury. To się zmieniło. W ub. roku objęła tam funkcję zastępcy dyrektora, a ostatnio – dyrektora. 

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe