Hrubieszów: Przyjeżdża dermobus. Zbadaj swoją skórę

  • 30.07.2018, 06:19 (aktualizacja 30.07.2018, 07:03)
  • ak
Hrubieszów: Przyjeżdża dermobus. Zbadaj swoją skórę Fot. Fundacja "Neuca dla Zdrowia"
Czerniak to poważny nowotwór. Co roku choroba dotyka tysiące ludzi w Polsce. Zdiagnozować ją lub wykluczyć będą mogli w tym tygodniu mieszkańcy Hrubieszowa i okolic.

Dermobus Fundacji "Neuca dla Zdrowia" przyjedzie do Hrubieszowa w środę 1 sierpnia. Stanie na placu przy ul. Szewskiej 3. Pacjenci przyjmowani w nim będą w godz. 10-16. Nie są wymagane żadne skierowania, ale aby uniknąć kolejek, wcześniej trzeba się zarejestrować. Można to zrobić w placówce, która jest partnerem akcji i znajduje się pod tym samym adresem, gdzie ambulans zaparkuje.

Kto powinien z nich korzystać? Każda osoba, która niepokoi się występującymi na skórze znamionami. Specjaliści w dermobusie obejrzą nie tylko powierzchnię skóry, ale także jej głębsze struktury. Badanie jest bezinwazyjne.

Lekarze przypominają, że skóra jest największym organem naszego ciała, który chroni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, a troska o jej stan to nie tylko kwestia wyglądu, ale zdrowia całego organizmu. To dlatego wczesna diagnostyka i regularna kontrola stanu skóry jest bardzo ważna, a wykrycie czerniaka w odpowiednim czasie daje szanse na prawie całkowite wyleczenie. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hj
hj 12.08.2018, 22:32

Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinterne…

www.ukraina-pracownicy.pl

Pozostałe