Gm. Mircze: Nauczyciele z Wiszniowa szkolili się na Malcie

  • 27.07.2018, 15:30
  • ak
Gm. Mircze: Nauczyciele z Wiszniowa szkolili się na Malcie Fot. SP w Wiszniowie
To była ciekawa, a jednocześnie edukacyjna wyprawa. Nauczyciele ze szkoły w Wiszniowie (gm. Mircze) wzięli udział w szkoleniu, które odbyło się na dalekiej Malcie.

Wyjazd został zorganizowany w ramach programu Erasmus+. Był już kolejnym, bo wcześniej angliści z Wiszniowa jeździli m.in. do Wielkiej Brytanii. Dzięki tym wyjazdom nowe kwalifikacje zdobyli: Krystian Uszko, Iwona Bełz, Jolanta Kowalczuk, Barbara Kozłowska-Leń, a także dyrektor szkoły Dorota Miazga oraz Dariusz Smoll.

Pedagodzy mieli okazję wziąć udział w kursie języka angielskiego, a także poznać nowoczesne metody nauczania. Nauce sprzyjało międzynarodowe towarzystwo w grupie oraz mieszkanie u rodzin maltańskich.

Wszystkie nabyte umiejętności nauczyciele wykorzystają w pracy z uczniami.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bibcio
bibcio 31.07.2018, 08:38
A my uczniowie co z tego mamy bo poziom nauczania fatalny!
absolwent
absolwent 27.07.2018, 18:11
szkolenie czy wakacje na koszt podatników .dobra zabawa dla nauczycieli a nie szkolenie .szkoda gadać .

Pozostałe