Nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 23.07.2018, 20:37
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia
Czekaliście, czekaliście i się doczekaliście. Po tygodniu oddajemy do Waszych rąk nowy numer Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym wydaniu?

>>>> Badania potwierdziły pierwsze przypadki afrykańskiego pomoru świń w Matczu w powiecie hrubieszowskim. Dla wielu rolników to może oznaczać poważne problemy.

>>>> W przygotowanych do przemytu samochodach papierosy opuszczały Ukrainę m.in. przez przejście graniczne w Hrebennem. Kontrabanda docierała do centralnej Polski, a następnie – z dużą przebitką – trafiała na niemiecki rynek. Ale interes się skończył.

>>>> Zbiórka przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów akcji "Rowerowe Dobro". Na leczenie rocznej dziewczynki zgromadzono 30 tys. zł. To trzy razy więcej niż zakładano na początku akcji "Z księdzem na Gibraltar".

>>>> Według terminu wyznaczonego przez wojewodę, gmina Zamość powinna do końca br. wybudować pas startowy na lotnisku w Mokrem. Czy to się uda?

>>>> Podtopienia w gminie Adamów i Łabunie. Dzięki akcji strażaków udało się zminimalizować straty. Pomogli też pracownicy zamojskich samorządów.

To zaledwie ułamek tematów, które znajdziecie w nowej Kronice Tygodnia i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe